Насолоджуйтеся натуральним вином без цукру і порошків

Ніщо не смакує з м'ясом краще, ніж келих якісного вина.

Крафтове вино – це вино, зроблено власноруч і, як правило, в невеликих обсягах. Найголовніше в крафтовому виробництві – це якість, починаючи з відбору сировини і закінчуючи технологію виробництва.
Червоне та біле крафтове вино

Крафтове вино із Закарпаття без домішків і цукру

Клімат Закарпаття надзвичайно сприятливий для виноградарства та виноробства. Тому наша компанія домовилися з місцевим виробником про закупівлю 100% крафтового вина.

Подивіться Відео Про Крафтові Вина Стейки Карпат

Як правильно пити крафтове вино?

1. Біле вино пити охолодженим до 12°C, червоне — 16-18°C. При нижчій температурі — букет не розкриється, а при вищій — швидко випарується.

2. Дати вину «‎подихати»‎. Як тільки ви відкрили вино, залиште його відкритим на 30 хв. Для натурального вина дуже важливо повзаємодіяти з киснем (декантація)

3. Пити одразу або зберігати закупореним. Найкраще вино смакує відразу (після пункту 2). Якщо не допили, закоркуйте і помістіть у холодильник до 7 днів.

4. Підбирати страву до вина. Біле вино до сиру і хліба. Ідеальна пара до червоного вина – м’ясо (соковитий стейк).

5. Пийте тільки натуральне вино (з винограду, а не порошків і барвників). Тільки натуральне вино подарує і смак, і приємне розслаблення, і користь для здоров’я (якщо не зловживати!)

Це якщо коротко. Але дуже рекомендуємо поринути глибше у цю тему, щоб насолоджуватися крафтовим вином і стейками на повну!

Прочтайте цю статтю:
Переглянути інші розділи
Стейки Карпат доставляє яловичину, вирощену на травах, органічну птицю та свинину вільного вигулу прямо до ваших дверей або до найближчого відділення Нової Пошти
© 2024 Стейки Карпат
Фізична особа - підприємець Савсюк Світлана Миколаївна
вул. Франка, будинок 12, квартира 1, Овруч, 11101
karpatysteaks@gmail.com
Ферма: смт. Букачівці,
вул. Лепкого 10,
Івано-Франківська обл.
Наші соцмережі:
Орган сертифікації систем управління ДП Івано-франківськстандартметрологія засвідчує виробництво продукції цієї компанії відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2019
Персональний сайт власника бренду Стейки Карпат:
Склад: м. Кам'янське,
вул. Дніпропетровська 73а
Ферма: смт. Петриковка,
вул. Садова 15,
Дніпропетровська обл.
Купуйте з впевненістю! ✅ Переконайтеся в якості Стейки Карпат. Дійте зараз!