Лопатка Яловича Опт

2340,00
грн.
Це частина яловичого окосту, яка прилягає до плечового суглобу бичка. У цій частині туші відносно не багато грубих м'язів і сполучних тканин, завдяки чому кулінарна обробка м'яса не викликає особливих труднощів.

М’ясо Лопатки Яловичої доволі пісне і підходить для тушкування чи відварювання. Цей відруб також добре підійде для котлет, супів і гуляшів.

Яловичина від «Стейків Карпат» – тільки вільного вигулу і трав’яного відкорму з додаванням кукурудзи та силосу. Такий раціон тварини, поєднаний з життям у гармонії з природою, забезпечує більшу користь від м’яса, насиченість нутрієнтами та яскравішим яловичим смаком.

 Про ферму

 Технологія вирощування

* Товар ваговий. Вказано середню вагу упаковки продукту. Можливе відхилення у більшу чи меншу сторону. Про точну суму та вагу ми повідомимо вам напередодні доставки після збирання продукції на нашому складі.
Click to order
Внесіть Ваші дані зараз
Total: 
Промокод
🎁 Спеціальна Пропозиція, Яку Раніше Ви Не Могли Бачити 👇
Візьміть до замовлення: 1) ТРИ пляшки крафтового вина всього за 690 грн (замість 8̶0̶1̶г̶р̶н) 2) Три упаковки по 0,5 кг Масла з молока корів травяного відкорму за 640 грн (замість 8̶0̶1̶г̶р̶н)