Є питання?
TelegramViber

Масло ГХІ Топлене Натуральне, 99% жирності

247,00
грн.
Відкрийте для себе справжнє "крафтове золото" — натуральне масло ГХІ. Це кулінарне диво, яке пройшло через ретельний процес витоплення на живому вогні, щоб подарувати вам продукт найвищої якості.

Кожна крапля нашого Масла ГХІ зберігає в собі багатство вітамінів A, E, D, K. Воно підсилює імунітет, живить нервову систему та сприяє здоровому травленню, не обтяжуючи печінку.

Крафтове масло ГХІ — це ідеальний вибір для смаження. Воно не тільки зберігає свої корисні властивості на високих температурах, але й не утворює шкідливих речовин.


Масло ГХІ стане чудовим доповненням до стейків, збагачуючи їх смак та аромат. Ось кілька способів застосування:
  1. Під час приготування: Використовуйте масло ГХІ для обсмажування стейку на сковороді. Його висока точка димлення забезпечує ідеальну коричневу скоринку без ризику утворення шкідливих речовин.
  2. Ароматизація: Після приготування стейку покладіть невеликий шматочок масла ГХІ на гаряче м'ясо, щоб воно розтануло, просочуючи стейк ніжним вершковим ароматом.
  3. Маринади: Додайте масло ГХІ до маринаду для стейку, щоб надати м'ясу додаткову м'якість та аромат.
  4. Соуси та вершкові добавки: Використовуйте масло ГХІ як основу для приготування соусів, наприклад, вершкового соусу з травами або часникового масла, які можна подавати разом із стейком.
  5. Закінчення страви: Після приготування стейка додайте масло ГХІ в останні хвилини, щоб надати м'ясу більш насичений і глибокий смак.

Відчуйте смак чистої природи з кожним використанням нашого масла ГХІ — справжнього крафтового золота на вашому столі. Замовляйте зараз!

 Про ферму

 Технологія вирощування

* Товар ваговий. Вказано середню вагу упаковки продукту. Можливе відхилення у більшу чи меншу сторону. Про точну суму та вагу ми повідомимо вам напередодні доставки після збирання продукції на нашому складі.