Є питання?
TelegramViber
 
Блог
«Підпишіться на телеграм канал Стейки Карпат, щоб першим дізнаватись про новини та акції»
ПІДПИСАТИСЯ
Рецепти

Як Ми Підняли в 10Х Рівень Сервісу та Операційки? Знайомтеся, Sintegrum!

М'ясні цікавості
У сучасному світі бізнесу ключ до успіху лежить у використанні інноваційних технологій.

Секрет онлайн-сервісу Стейки Карпат не тільки у впровадженні американскої моделі доставки фермерського м'яса, але й систематизації операційних процесів та розвитку кваліфікацій співробітників.

І ключову роль тут зіграв Сінтегрум...

Що таке Сінтегрум

Це унікальна система, охоплює наважливіші аспекти роботи з персоналом, включаючи рекрутинг, онбординг, управління кваліфікаціями, офбординг та підвищення кваліфікації.

Це інструмент для систематизації та оптимізації процесів у компанії. Він дозволяє клонувати знання та досвід ключових співробітників, забезпечує автоматизацію процесу навчання та інтеграції нових працівників, спрощуючи управління персоналом та знижуючи залежність бізнесу від окремих співробітників.

Трансформація Стейків Карпат: Від Людського Фактору до Технологічної Досконалості з Sintegrum

У ранні дні в Стейках Карпат, як у багатьох стартапів, бізнес залежав від людей. Люди працювали самовіддано, але з ростом продажів почали з'являтися помилки: не той стейк поставили, не той боус і навіть не туди відправили (!)

Це були неминучі наслідки людського фактору.

Впровадження Рішення. Завдяки навчанню нових співробітників через Сінтегрум, Стейки Карпат вдалося збільшити кількість продавців. Новачки вже мали необхідні знання та навички від самого початку роботи.

Завдяки систематизованому навчанню, нові менеджери ефективно інтегруватися у робочий процес і з перших днів почали приности результат.

Результат. Завдяки Сінтегрум, ми масштабували продажі та мінімізували помилки. Технологія знизила людський фактор, підвищивши загальну продуктивність.

А головне, це відчули наші клієнти. Їхня хадоволеність вироста, що ми відчули по 3Х збільшенні кількості особистих рекомендації.

Висновок. Сінтегрум став одним з ключових елементів у зростанні стейків Карпат", перетворюючи виклики у можливості для розвитку.

Сінтегрум використовують понад 310 інших компаній-лідерів

Системи інтеграційних треків використовують понад 310 провідних компаній, підкреслюючи їх значення для системного росту в різних сферах бізнесу.

Серед цих компаній - відомі бренди, такі як Bolt, Sushi Master, Комп'ютерна Академія Шаг, ресторани MAFIA, охоронна компанія Sheriff, агенція Elit-Web тощо.

Їх досвід підтверджує, що для досягнення стратегічного розвитку та зростання, наявність систем рекрутингу, онбордингу, інтеграцій та підвищення квалівкацій є вирішальною.

Sintegrum – Це Більше, Ніж LMS

У чому ж відмінність і ексклюзивність Сінтегруму?

Sintegrum - це більше, ніж просто система управління навчанням (LMS). Вона перетворює підхід до бізнес-процесів, переорієнтуючи компанії на системне мислення та розвиток.

Завдяки Sintegrum, бізнеси починають будувати свою діяльність навколо системи, а не навколо окремих співробітників.

  • Систематизація Знань: Sintegrum забезпечує систематизацію специфічних знань всіх співробітників, ефективно передаючи та зберігаючи корпоративні дані та досвід.
  • Масштабування без Втрат: Впровадження Sintegrum дозволяє компаніям масштабуватися без втрат ефективності керівництва та без тимчасових затрат.
  • Управління Знаннями: Ця система контролює розподіл знань серед співробітників, гарантуючи, що кожен знає все необхідне для виконання своїх обов'язків.
  • Навчання Новачків: Sintegrum ефективно готує нових співробітників до роботи в компанії, знижуючи залежність від досвідчених співробітників і зменшуючи витрати на навчання.

Цей підхід дозволяє компаніям, які прагнуть до системного розвитку, досягати нових висот, мінімізуючи помилки та оптимізуючи ресурси.

Магазин інтеграційних треків Sintegrum - це додаткова мега-цінність!

До речі, Стейки Карпат не витрачали час на розробку навчальних програм!

Sintegrum пропонує доступ до перевірених знань світових експертів, як Марк Роберже, Рассел Брансон, Рокфеллер, та інших - усе це доступно в один клік.

Магазин інтеграційних треків від Sintegrum - це унікальний сервіс, що інтегрує спеціалізовані знання та передає їх послідовно, використовуючи передові методики навчання дорослих. Треки охоплюють різні аспекти: від продажів і маркетингу до управління та рекрутингу.

Атестація, вбудована в систему, дозволяє перевіряти засвоєння матеріалу співробітниками, забезпечуючи ефективний контроль навчання.

Якщо Найм і Навчання Співробітників, То Sintegrum! - Перевірено Стейки Карпат

Подивіться, що про Сінтегрум розповідає його засновник – Дмитро Корчевський.

"Перші 35 філій Академії "Шаг" я відкривав 16 років! Причому кожна нова філія — це був надрив.

Від мене вимагалося максимальне занурення в процес. Я вкладався в навчання персоналу, але результату практично не було - співробітники вирішували завдання "по-своєму", ідеологія Академії губилася.

Після впровадження Sintegrum нам вдається відкривати по 40 нових філій за 1 рік у 20 країнах світу!

  • Я витрачаю на це 0 хвилин власного часу, вільно подорожую, відпочиваю і займаюся вирішенням інших стратегічно важливих завдань. При цьому кожна філія працює суворо за заданими регламентами і стандартами."

Як Спробувати Sinterum

Клонуйте найкращих співробітників за допомогою технології інтеграційних треків Sintegrum, так само як ми це зробили в стейках Карпат.

Використовуючи Sintegrum, ви поширите знання та досвід ваших ключових співробітників, автоматизуючи процес навчання новачків без вашої безпосередньої участі.

Спробуйте демо-версію Sintegrum тут і переконайтеся в його ефективності на власному досвіді.