Стейк М'ясника Black Angus

227,00
грн.
Стейк М’ясника — альтернативний стейк з яскравим насиченим смаком. Структура ніжна довговолокниста з невеликою кількістю мармурових прожилок.

Це досить рідкісний стейк з діафрагми, який вирізняється помірним ступенем мурмуровості, яскравим яловичим смаком та приголомшливим ароматом. М’ясоїди визнають володарем найбагатшого та найбільш насиченого смаку саме цей стейк.

Таку незвичайну назву стейк М’ясника отримав завдяки тому, що м’ясники, обробляючи тушу, залишали найкращий шматок м’яса собі і називали його Стейк М’ясника. Завдяки відмінній структурі з досить довгими та надзвичайно ніжними волокнами, такий стейк залишається дуже соковитим навіть при прожарюванні до рівня Well done.


 Про ферму

 Технологія вирощування

* Товар ваговий. Вказано середню вагу упаковки продукту. Можливе відхилення у більшу чи меншу сторону. Про точну суму та вагу ми повідомимо вам напередодні доставки після збирання продукції на нашому складі.
Click to order
Внесіть Ваші дані зараз
Total: 
Промокод
🎁 Спеціальна Пропозиція, Яку Раніше Ви Не Могли Бачити 👇
Візьміть до замовлення: 1) ТРИ пляшки крафтового вина всього за 690 грн (замість 8̶0̶1̶г̶р̶н) 2) Три упаковки по 0,5 кг Масла з молока корів травяного відкорму за 640 грн (замість 8̶0̶1̶г̶р̶н)