Нарешті! Не потрібно мати власну ферму чи бути м’ясником, щоб насолоджуватися яловичими стейками, крафтовою птицею, свининою за оптовими цінами з доставкою в боксах

Крафтове М'ясо за Оптовими Цінами – Балуйте Себе Без Зайвих Витрат

Смакуйте розкіш без порушення бюджету
(Так, ви НЕ повинні бути м'ясником чи мати свою ферму, щоб їсти фермерське м'ясо по оптовим цінам та доставкою додому)
Знижки до -33%: На ті самі гроші можна брати більше і заощаджувати

Пріоритетна підтримка: Менеджер завжди на зв'язку і вирішить всі питання

Смачне і різноманітне м'ясо: Ви завжди будете мати чим побалувати себе і приголомшити друзів

Якщо ви хочете їсти смачне та корисне м'ясо, здивувати родину якісною продукцією, або навіть покращити здоров'я, споживаючи якісне пальне, то цей лист буде найважливішим, який ви прочитаєте цього року!

Ось чому…

Ми їмо три рази на день, і від того, що ми їмо, залежить наше здоров'я, самопочуття і скільки ми проживемо. Все це залежить від того, що людина їсть!
Я була здивована якістю та приємними цінами на продукції Стейки Карпат. Наші вечері стали особливими. Я у захваті від м'яса, яке незрівнянно краще за магазинне. Ми обожнюємо Стейки Карпат, всім рекомендую!
Оля Нагайчук
підприємець
М'ясо приїжджає дуже чисте й акуратно запаковане. Я спокійна, що завжди в морозилці є різноманітне м'ясо і я маю з чого приготувати вечерю. Нам все подобається, і друзі, гості завжди в захваті!
Інна Вершиніна
бухгалтер, фінансист

Ось як і чому ми можемо вам це обіцяти...

Я, Іван Зимбицький, батько двох дітей, підприємець, спортсмен і засновник "Стейків Карпат".

З 2010 року я зрозумів, що енергія - це найважливіше, що є. І вона залежить від того, що я їм.
Я вирішив, що для того, щоб створювати бізнеси і розвиватися, не хворіючи, я маю давати тілу тільки якісну їжу. На жаль, їжа в супермаркетах знищує наше здоров'я.

Вона перероблена, наповнена гормонами, хімікатами, токсинами, а доступ до чистих фермерських продуктів не зручний для ділових людей як я. Тому я створив сервіс "Стейки Карпат" наче для себе.
Чому зараз? Тому що наше тіло все одно попросить поїсти і сьогодні, завтра, через місяць. Нам треба годувати сім'ю. Це не наш вибір.

Тому безпрограшний варіант - почати зараз їсти крафтову якісну їжу, тому що ви заощадите гроші, отримаєте привілейований сервіс і покращите здоров'я.

Свіжість та якість, які перевершують супермаркет!

Коли я спробував продукцію 'Стейки Карпат', то варіанти з супермаркетами відпали для мене. 'Стейки Карпат' - це найвища якість.
Ігор Кобилинський
підприємець
Коли я перейшов на крафтове харчування, я почав почувати себе краще, стало більше енергії, і дружина дуже задоволена, що морозилка завжди повна різноманітним м'ясом.
Василь Кіш
журналіст
Я бізнесмен, і спорт - це частина мого життя. Їжа для мене - це пальне. Стейки Карпат - якісне пальне для мого організму. Як бонус - воно надзвичайно смачне. І гості завжди в захваті від стейків, які я готую перед ними як шеф!
Дмитро Федотов
підприємець
Коли отримуєш цілого кролика, цілу качку і смажиш це, то виникає відчуття, ніби ти мисливець, який приніс додому здобич. Сильне відчуття!"
Віктор Левчук
підприємець