Є питання?
TelegramViber

Вино Каберне Фран сухе червоне

007624
267,00
грн.
ШВИДКА ПОКУПКА

Без додавання цукру
Без консервантів
Без штучних інгредієнтів

Це приємне сухе червоне вино, яке дуже легко п'ється.

Смак: Каберне Фран має більш виразні нюанси смаку малини, фіалок і тютюну, часто характеризуються зеленими тонами. Це вино м'якше і легше, має менше танінів, ніж Каберне Совіньйон.

Колір: рубіновий колір із яскраво-червоним блиском, як у Каберене Совіньйон, але Каберне Фран має не таке інтенсивне забарвлення.

Аромат: Має тонкий букет і міцну структуру. Схожі з Каберне Совіньйон фенолічні та ароматичні складові, але з деякими відмінностями.

Гастрономія: Каберне Фран чудово поєднується з телятиною, яловичиною, ягнятиною, приготованими на вугіллі, барбекю, тушкованою дичиною. Окислення протягом 30 хв у декантері допоможе найкраще розкрити сак напою.

Чому це варто купити. Вино зроблено на вулканічних схилах Чорної гори у Закарпатті, а це один із найкращих регіонів з виробництва вин Каберне. Це прекрасне і збалансоване вино підійде до обіду, вечері або ж доповнить просту дружню зустріч.

Аромат та смак настільки соковиті та приємні, що напій хочеться куштувати знову і знову!

Увага. Через агресію росії в Україні знищені значні виробничі потужності з виробництва склотари і виник її дефіцит. Тому крафтове вино може бути відправлене з виноробні у пляшках з харчового пластику і з місткістю 1 літр.
Рекомендовані товари, які можуть вам сподобатися: