Стейк Піканья (Топ Сірлоїн)

147,00
грн.
Стейк ТОП Сірлоїн (Top Sirloin Steak) – м'ясо з верхньої частини заднього відрізу з відчутною текстурою і солідною смугою жиру, яка тане і просочує стейк під час смаження.

Це стейк, який має слабку мармуровість і потребує попереднього маринування. Адже це м`ясо отримують з постійно працюючих м`язів тулуба бичка і воно відзначається досить високим рівнем жорсткості.

Стейк ТОП Сірлоїн (Піканья) вважається традиційною стравою Латинської Америки, де вважають, що саме в цьому м'ясі – найнасиченіший «яловичий» смак. Про ферму

 Технологія вирощування

* Товар ваговий. Вказано середню вагу упаковки продукту. Можливе відхилення у більшу чи меншу сторону. Про точну суму та вагу ми повідомимо вам напередодні доставки після збирання продукції на нашому складі.
Профіль смаку
Способи приготування
Пропозиції шеф-кухаря

Профіль смаку

Ця вирізка являє собою ніжний, соковитий і ароматний шматок яловичини. Він має трохи більш тверду текстуру, ніж інші вирізки стейків, але все ще досить ніжний. Смак насичений і м’ясний, з ноткою солодощі.

Способи приготування

Гриль, Смаження на сковороді, Смаження на вогні

Найкраще приготувати філе на грилі. Просто змастіть його невеликою кількістю оливкової олії, а потім приправте сіллю і перцем. Обсмажте його на грилі приблизно по 6-8 хвилин з кожної сторони або до тих пір, поки він не буде готовий на Ваш смак. Один із простих способів приготовити верхню вирізку – замаринувати її перед приготуванням. Ви можете використовувати будь-який тип маринаду, який вам подобається, але я рекомендую просту суміш з оливкової олії, часнику та лимонного соку. Маринуйте яловичину кілька годин перед приготуванням, а потім обсмажте її на грилі, як описано вище. Пам’ятайте, що якісне приготування починається з якісних інгредієнтів. Ось чому «Стейки Карпат» отримує тільки найкращу яловичину від власників ферми, які поділяють нашу прихильність до екологічності та добробуту тварин.

Пропозиції шеф-кухаря

Одними з найкращих гарнірів для поєднання з верхньою філейкою є смажена картопля, картопляне пюре та будь-які види макаронних виробів. Для трав я б рекомендував використовувати петрушку, розмарин або чебрець. А для соусів я б рекомендував використовувати простий часниковий масляний соус, грибний або перцевий соус.
Click to order